wdrożenie systemu ERP Comarch, SAP, IFS

Jeśli chcesz wybrać swój system ERP albo gotowy/a jesteś na zmianę aktualnego, to kalkulator systemu pomoże Ci w tym trudnym wyborze.

Musisz wiedzieć, że ważnym aspektem podczas wyboru swojego systemu ERP, który zdecydowanie powinieneś/aś przeprowadzić na samym początku, jest zebranie wymagań, oczekiwań użytkowników, spisanie założeń oraz opisanie zachodzących w firmie procesów. Oczywiście nie robisz tego sam/a. Te działania wykonywane są przez Twojego przeszłego partnera wdrożeniowego, który powinien wykonać analizę.

Dzięki takim działaniom powinieneś uzyskać od partnera wdrożeniowego dokument, w którym będziesz miał/a rozpisane obecne procesy biznesowe oraz koncepcje na Twój nowy system do zarządzania przedsiębiorstwem. Jednak zdarza się, że firmy próbują „sprzedać” swój system ERP bez wykonania takiej szczegółowej analizy. Ta analiza – nazywana analizą przedwdrożeniową, to koszt  średnio 20 tyś zł (w zależności od złożoności systemu i jego funkcjonalności). To zdecydowanie racjonalny koszt – po takiej analizie będziesz wiedział/a czy dany system jest rzeczywiście dopasowany do Twojego biznesu.

Ale analiza to już krok drugi. Trzeba jeszcze wybrać ten właściwy system z wielu ofert dostępnych na polskim rynku. To zrobimy za Ciebie!

Eksperci z portalu myERP.pl pomogą Ci w tym pierwszym, wbrew pozorom, bardzo trudnym wyborze systemu dla Twojej organizacji, niezależnie od wielkości Twojej firmy. Dlatego stworzyliśmy poniższy kalkulator, który nie tylko pomoże Ci w wyborze Twojego przyszłego partnera wdrożeniowego, którego zaprosisz do kolejnego etapu, ale także pomoże Ci wybrać taki system, który będzie dopasowany do Twojego biznesu.

Propozycja, którą Ci przedstawimy oparta jest na odpowiedziach, które nam prześlesz, dlatego odpowiadając na poniższe pytania, postaraj się zrobić to jak najbardziej szczegółowo, co pozwoli nam dobrać dla Ciebie najwłaściwsze propozycje.

Eksperci z myERP.pl zawsze są niezależni, bo nie związani z żadnym dostawcą systemu ERP.  Zawsze kierujemy się dobrem Twojej firmy, bo zależy nam na Twojej satysfakcji. Z nami masz pewność, że przedstawione propozycje pozwolą Ci ostatecznie wybrać system, który spełni Twoje biznesowe oczekiwania.

Jeśli nie chcesz wypełniać poniższego formularza, to napisz do nas – na nasz e-mail lub zadzwoń + 48 691 338 262, wspólnie przez to przejdziemy.

UWAGA: przeczytaj pytanie, kliknij na nie i zacznij pisać odpowiedź. Na końcu rozwiąż równanie i wyślij do nas. Pamiętaj, żeby wpisać poprawny adres e-mail. Pomoże nam to w przyszłym kontakcie z Tobą.