Ekspercki Webinar z cyklu „Zarządzanie Produkcją”

Chociaż zintegrowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem nie są niczym nowym na rynku IT, to nadal wiele firm nie zna wszystkich korzyści z wdrożenia systemu ERP.

W dalszym ciągu część przedsiębiorstw korzysta z programu obsługującego tylko jeden obszar, np. sprzedaż lub zarządzanie produkcją, bądź z kilku niezintegrowanych ze sobą narzędzi. Tymczasem takie rozwiązanie niesie dla firmy kilka niepożądanych konsekwencji.

O tym dlaczego w firmie produkcyjnej sam program do zarządzania produkcją nie wystarcza, opowiedzą nasi praktycy specjalizujący się we wdrożeniach systemu ERP w firmach produkcyjnych. Przedstawią również wybrane rozwiązania i ich możliwości w oparciu o zrealizowane projekty wdrożeniowe, które dały bardzo dobre efekty u klientów.

 

Z webinarium dowiesz się:

  • Jakie korzyści dla kierowników produkcji niesie wdrożenie zintegrowanego systemu ERP z wbudowanym modułem do zarządzania produkcją?
  • W jakich obszarach system ERP jest efektywniejszy niż samodzielny program do zarządzania produkcją lub kilka niezintegrowanych narzędzi?
  • Co traci kadra zarządzająca wdrażając pojedyncze programy?
  • Jak zintegrowany system wpływa na proces raportowania i tworzenia analiz?
  • Jakie korzyści odnosi firma w zakresie zarządzania gospodarką magazynową?

 

Prowadzący webinarium:

Od 18 lat związany z firmą Humansoft i systemami klasy ERP, MRPII, BI. Karierę zawodową rozpoczął od stanowiska specjalisty i konsultanta ds. wdrożeń. W roku 2007 został kierownikiem działu wdrożeń. Od 2008 roku pełni funkcję Dyrektora Handlowego, a od 2017 także funkcję Wiceprezesa Zarządu Humansoft. Na swoim koncie posiada kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych zrealizowanych dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Nadal czynnie uczestniczy i prowadzi projekty wdrożeniowe głównie związane z obszarami zarządzania produkcją, magazynem i logistyką, księgowością a także e-commerce.

Krzysztof Milczarski

Wiceprezes Zarządu, Humansoft

Absolwent Politechniki Warszawskiej kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. W swojej karierze zawodowej zajmował się wdrażaniem i rozwojem systemu ERP. Jego prace koncentrowały się głównie na rozwoju modułów realizacji procesów produkcyjnych oraz gospodarki materiałowej. Brał udział w rozwijaniu systemu APS. Obecnie zajmuje się poszerzaniem świadomości MŚP o P4.0. Interesuje się organizacją i optymalizacją produkcji. Posiada praktyczną wiedzę z Lean Manufacturing oraz normowania czasu pracy. W Humansoft Sp. z o.o. zajmuje stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i wdrażania systemu ERP. Prowadzi projekty wdrożeniowe specjalizując się w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją, gospodarką magazynową oraz utrzymaniem ruchu.

Łukasz Zając

specjalista ds. sprzedaży, Humansoft