Konferencja odpowie na pytania o przygotowanie zasobów firmy produkcyjnej do post-fizycznego świata, gdzie cyfrowa transformacja stanowi – wraz z rozwojem ludzi – szkielet strategii uczącej się, szczupłej organizacji.

Usłyszymy jak uniknąć technologicznego feudalizmu, w którym grozi rozwarstwienie między firmami-latarniami a archaicznymi typami organizacji produkcyjnych a dostęp do najnowszych patentów z dziedziny cyfrowej transformacji będą mieli jedynie nieliczni. Dowiemy się jak tworzyć kulturę partycypacji o wysokim morale pracowników, tworzących przez filozofię ciągłego doskonalenia swoiste think-thanki.

Usłyszymy czy spowolnienie gospodarcze wymusi na firmach produkcyjnych wzrost innowacyjności i intensywniejsze inwestycje w technologie z dziedziny IIoT, robotyzacji lub chmury, a może będzie to czynnik hamujący nowatorskie projekty i inicjatywy. Zastanowimy się również, jak dzięki nowym systemom klasy ERP zarządzać danymi w dobie ich wykładniczego przyrostu i czy wczorajsze systemy zachowały swoją plastyczność w obliczu potopu informacji.

Rejestracja na to wytarzenie pod tym linkiem

UWAGA! Podczas wydarzenia Smart Factory World – 29 września – będzie możliwość uczestnictwa w kameralnych warsztatach z prof. Sergeiem Ikovenko!

Więcej informacji znajdziesz klikając w poniższy banner :

myERP i Production Manager serdecznie zaprasza !